ZÁBAVA


NAFUKOVACÍ ATRAKCE

TYTO ATRAKCE JSOU URČENY PŘEDEVŠÍM PRO DĚTI OD 3 DO 12 LET. VELKOU OBLIBU MAJÍ NEJEN NA DĚTSKÝCH DNECH ALE I NA RŮZNÝCH KULTURNÍCH AKCÍCH, VOLEBNÍCH KAMPANÍCH I FIREMNÍCH DNECH. JE TO LÁKADLO PRO DĚTI Z CELÉHO OKOLÍ.

VÍCE


ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY (ŽLUTÁ, MODRÁ)

ELEKTRICKÁ ČTYŘKOLKA SE BEZ PROBLÉMŮ POHYBUJE PO TRÁVĚ I NEROVNOSTECH. URČENO PRO DĚTI OD 3 LET. VOZÍTKO SPLŇUJE VEŠKERÉ NORMY EU S CERTIFIKÁTEM "CE" . VOZÍTKA JSOU VHODNÁ NA ZPEVNĚNÉ A TRAVNATÉ PLOCHY, NEDOPORUČUJEME PO BLÁTIVÉM A PÍSEČNÉM TERÉNU.
CENA 4.000KČ/1KS/8HOD, 7.000KČ/2KS/8HOD
9.000KČ/3KS/8HOD, 10.000KČ/4KS/8HODAIR DANCER

NAFUKOVACÍ PANÁK OBŘÍCH ROZMĚRŮ POHYBUJÍCÍ SE V RYTMU HUDBY JE URČENÝ PŘEDEVŠÍM PRO VÝSTAVY, ZÁBAVNÉ A FIREMNÍ AKCE PRO ZVIDITELNĚNÍ I PROPAGACI.
CENA 4000 KČ/DENFACEPAINTING

CHCETE, ABY SE VAŠE DĚTI V DEN SVÝCH NAROZENIN POBAVILY A ZPŘÍJEMNILY SI TAK DEN? FACEPAINTING NEBO-LI MALOVÁNÍ KRÁSNÝCH MOTIVŮ NA OBLIČEJ JE URČENÝ PRO ZATRAKTIVNĚNÍ ZÁBAVNÝCH DNŮ PRO DĚTI. VÝBĚR MOŽNÝ Z VELKÉ ŠKÁLY MOTIVŮ.


TETOVÁNÍ HENOU

ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH UMĚLCŮ VYTVOŘÍ NEZAPOMENUTELNÉ TVARY A MOTIVY NA VAŠE TĚLO. MŮŽETE VYBÍRAT Z TÉMĚŘ NEKONEČNÉHO MNOŽSTVÍ RŮZNÝCH MOTIVŮ. TETOVÁNÍ SE PROVÁDÍ KRESLENÍM NA KŮŽI HENOU, KTERÉ JE ZDRAVOTNĚ ZCELA NEZÁVADNÉ A JE URČENÉ I PRO DĚTI.


VÍCE


BALONKOVÁ SHOW

ZE SPECIÁLNÍCH, JAK KLAUNI ŘÍKAJÍ, INSTANTNÍCH ŽÍŽAL, VYROBÍ KAŽDÉMU NA POŽÁDÁNÍ DÁREK. A NE DÁREK LEDAJAKÝ, UDĚLÁME VÁM OBLÍBENÉ ZVÍŘÁTKO ČI KYTIČKU. KROMĚ TOHO Z VÁS UDĚLÁME TŘEBA BROUČKA S TYKADÉLKY NEBO RYTÍŘE S MEČEM. MOŽNOSTÍ JE SPOUSTA. V KAŽDÉM PŘÍPADĚ VÁM MŮŽEME SLÍBIT SPOUSTU ZÁBAVY A ÚSMĚVŮ NA KAŽDÉ DĚTSKÉ TVÁŘI.


PÁRTY STANY

CHCETE VHODNĚ A STYLOVĚ PROPAGOVAT VÝROBKY ČI SLUŽBY VAŠÍ FIRMY, NEBO HLEDÁTE NETRADIČNÍ ŘEŠENÍ PRO FIREMNÍ ČI RODINNOU OSLAVU, TAK TYHLE STANY VÁM NABÍZÍ NESČETNÉ MNOŽSTVÍ VYUŽITÍ.


VÍCEELEKTRICKÉ AUTÍČKA (BMW, LAND ROVER)

ELEKTRICKÉ AUTÍČKA MAJÍ SPOUSTU SVĚTELNÝCH A ZVUKOVÝCH EFEKTŮ. URČENO PRO DĚTI OD 3 LET. VOZÍTKO SPLŇUJE VEŠKERÉ NORMY EU S CERTIFIKÁTEM "CE" . VOZÍTKA JSOU VHODNÁ NA ZPEVNĚNÉ A TRAVNATÉ PLOCHY, NEDOPORUČUJEME PO BLÁTIVÉM A PÍSEČNÉM TERÉNU.
CENA 4.000KČ/1KS/8HOD, 7.000KČ/2KS/8HOD
9.000KČ/3KS/8HOD, 10.000KČ/4KS/8HODSILOVÉ AUTOMATY

SILOVÉ AUTOMATY JSOU URČENY VŠEM MALÝM I VELKÝM SILÁKŮM. TATO ZÁBAVNÁ ATRAKCE SE TAKÉ HODÍ PRO RŮZNÉ SPOLEČENSKÉ AKCE, KDE JE POTŘEBA TROCHU VZRUŠENÍ A ADRENALINU. ZKUSTE SI ZMĚŘIT SVÉ SÍLY A ZJISTIT V JAKÉ JSTE KONDICI.


BODYPAINTING

MALOVÁNÍ ZAJÍMAVÝCH MOTIVŮ NA TĚLO MODELEK NEBO HOSTESEK. URČENO PRO DOTVOŘENÍ ATMOSFÉRY VEČÍRKU, PÁRTY APOD.
MALOVÁNÍ UV BARVAMI

URČENO PRO PÁRTY AKCE, DĚTSKÉ DNY, NAROZENINOVÉ OSLAVY, NOČNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ, NOČNÍ PROHLÍDKY HRADŮ APOD.
LUKOSTŘELBA

LUKOSTŘELBA PATŘÍ DO SPORTOVNÍCH AKTIVIT URČENÝCH PRO UVOLNĚNÍ OD KAŽDODENNÍCH STAROSTÍ. NEZÁLEŽÍ NA TOM ZDA JSTE ZAČÁTEČNÍK NEBO POKROČILÝ LUKOSTŘELEC. NABÍZÍME PROFESIONÁLNÍHO TRENÉRA NEJEN PRO RADY, ALE PŘEDEVŠÍM DOHLED.