ZAJIŠŤUJEME


HERCE A BAVIČE

VŽDY JSTE SI PŘÁLI SPATŘIT OBLÍBENÉHO HERCE, BÝTI POBAVENI NĚKÝM KOHO OBDIVUJETE? POŽADUJETE, ABY SE VAŠE OBLÍBENÁ CELEBRITA STALA TVÁŘÍ VAŠEHO PROJEKTU? VÁŠ SEN SPLNÍME.
DJ A MODERÁTORY

NABÍZÍME PROFESIONÁLNÍ DJS A MODERÁTORY S VLASTNÍ APARATUROU. POŘÁDÁTE FIREMNÍ PLES, VEČÍREK, VERNISÁŽ, KONCERT, ZÁBAVNOU AKCI PRO DĚTI NEBO VELKOU REKLAMNÍ KAMPAŇ? VZHLEDEM KE ZKUŠENOSTEM S TÉMĚŘ VŠEMI DRUHY AKCÍ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT PROFESIONÁLNÍ HUDEBNÍ PRODUKCI ČI MODEROVÁNÍ S PRŮVODNÍM SLOVEM PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ.


SUSHI SHOW

NÁŠ ŠÉFKUCHAŘ PAVEL ROZSÍVAL VÁM PŘEDVEDE SVÉ KULINÁŘSKÉ DOVEDNOSTI PŘI PŘÍPRAVĚ SUSHI A DALŠÍCH JAPONSKÝCH SPECIALIT. ZÁROVEŇ VÁS SEZNÁMÍ S POSTUPEM A SUROVINAMI POTŘEBNÝMI K JEJICH VÝROBĚ. POJĎTE SE NAUČIT JAPONSKÉMU KULINÁŘSKÉMU UMĚNÍ S NÁMI.


KLAUNY

DĚTI RŮZNÉHO VĚKU JSOU NEVYZPYTATELNÁ LEČ KRÁSNÁ STVOŘENÍ. RÁDI SI HRAJÍ A BAVÍ RŮZNÝMI ZPŮSOBY, COŽ JE MNOHDY SLOŽITÉ ZAJISTIT. PRO TYTO PŘÍLEŽITOSTI PŘEDEVŠÍM VŠAK PRO NAROZENINOVÉ OSLAVY NABÍZÍME PROFESIONÁLNÍ BAVIČE – KLAUNY.OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ

ZAJIŠŤUJEME TAKÉ OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ VŠECH DRUHŮ KULTURNÍCH, SPORTOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH AKCÍ.


CATERING

POSKYTUJEME INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI, RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME MENU ŠITÉ PŘÍMO NA MÍRU VAŠIM POŽADAVKŮM A POJETÍ AKCE. SPECIALIZUJEME SE NA ČESKOU I ZAHRANIČNÍ KUCHYNI. NAŠÍ PŘEDNOSTÍ JE SUSHI A DALŠÍ KULINÁŘSKÉ POCHOUTKY Z JAPONSKÁ KUCHYNĚ. NEBOJTE SE BÝT NÁROČNÍ.


BARMANSKÁ FREESTYLOVÁ SHOW

BARMANSKOU SHOW SPESTŘÍME AKCI ČI VEČÍREK KTERÝ POŘÁDÁTE. NÁŠ PROFESIONÁLNÍ BARMAN VÁM ZA DOPROVODU HUDBY PŘEDVEDE NEJLEPŠÍ BARMANSKÉ TRIKY A PŘIPRAVÍ DRINKY DLE PŘÁNÍ. DOKÁŽE OŽIVIT VEČÍREK SVOU FIRESHOW A SKVĚLE POBAVÍ VAŠE HOSTY.HOSTESKY

HOSTESSING JE DALŠÍ SLUŽBA, KTEROU NAŠE FIRMA NABÍZÍ. ZAJISTÍME JI VŠUDE TAM, KDE SE KONÁ VAŠE FIREMNÍ AKCE, KONFERENCE A JINÉ. SPOLEČNĚ S VÁMI JSME SCHOPNI ZVOLIT TYPOVĚ NEJVHODNĚJŠÍ HOSTESKY PŘESNĚ NA MÍRU VAŠICH POŽADAVKŮ. HOSTESKY JSOU SCHOPNY ZAJISTIT ZÁKLADNÍ ORGANIZAČNÍ A ASISTENTSKÝ SERVIS.


FOTOGRAFICKÉ A VIDEO SLUŽBY

TYTO SLUŽBY ZAJIŠŤUJÍ KREATIVNÍ FOTOGRAFOVÉ S PROFESIONÁLNÍM VYBAVENÍM, KTEŘÍ DOKÁŽÍ POSKYTNOUT INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP DLE VAŠICH POTŘEB. ZACHYTÍ TAK JEDINEČNÉ MOMENTY VAŠEHO ŽIVOTA. FOTOGRAFOVÉ JSOU PŘIPRAVENI PRO JAKOUKOLI OSLAVU, FIREMNÍ AKCI ČI PREZENTACI VAŠICH PRODUKTŮ.


OSTATNÍ

POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI VIDEOPRODUKCE, GRAFIKY, ANIMACÍ A TVORBY WEBOVÝCH PREZENTACÍ.